Průběh půjčení šatů

Premium Dealer

Jak půjčení probíhá?

Na zkoušení svatebních šatů je důležité se telefonicky objednat. Zkoušení svatebních šatů je u nás zpoplatněno, jako je tomu u většiny ostatních salonů. Je to kvůli tomu, aby se k nám objednávaly nevěsty, které opravdu plánují svatbu. Mockrát se nám stávalo, že k nám chodily děvčata zkoušet šaty jen tak pro zábavu a bohužel jsme se tak nemohli naplno věnovat opravdovým nevěstám. Poplatek je 500,- Kč/hodina a každá další započítaná půl hodina je 200,- Kč. Stejně tak je tomu i u zkoušky maturitních šatů, kde je poplatek za hodinu 200 Kč. Ovšem je to pouze v případě, že žádné šaty nevyberete. Pokud si nebudete výběrem jistá a žádné šaty nezamluvíte, zaplatíte poplatek, a když se k nám do jednoho měsíce vrátíte, poplatek bude odečten od zálohy zamluvených šatů. A na naší druhé pobočce, ať už začnete na jakékoli, máte s tímto paragonem zkoušení zdarma. Stejně dlouhou dobu.

Ke zkoušce svatebních šatů Vám nabídneme občerstvení v podobě kávy nebo čaje, vody s citronem pro osvěžení a skleničku prosecca pro ještě lepší náladu:)

Pokud si šaty zamluvíte rovnou během zkoušky, poplatek za zkoušku Vám nebude účtován. (Poplatek za zkoušku svatebních šatů je 500 Kč/ hodina, každá další započatá půl hodina je 200 Kč, společenské šaty poplatek 200 Kč/hodina)
Pokud si šaty vyberete do jednoho měsíce, poplatek za zkoušku bude odečten od ceny půjčovného.

Na objednání termínu krejčovské zkoušky, stačí zavolat 2 až 3 týdny před termínem vyzvednutí šatů.

Upozornění: přijímáme platby pouze v hotovosti

Letňany

Tupolevova 747, 19000 Praha 9

Po – Pá | 10 – 18 hod.
So – Ne | 12 – 18 hod.

Pankrác

5. května 29, 14000 Praha 4

Po – Pá | 10 – 18 hod.
So | 10 – 15 hod.