O nás

Premium Dealer

Vítejte ve svatebním centru Adina Praha!

V našem svatebním centru ADINA o vás, milé budoucí nevěsty a maturantky, budeme pečovat tak, abyste se cítily co nejlépe a výběr svatebních, nebo maturitních šatů byl pro vás komfortním a nezapomenutelným zážitkem.

Svatební centrum ADINA v Letňanech disponuje krásným novým interiérem a velkými prostory pro kompletní svatební servis.

Na zkoušení svatebních i společenských šatů je důležité se telefonicky předem objednat. Zkoušení svatebních šatů je u nás zpoplatněno, jako je tomu u většiny ostatních salonů. Je to kvůli tomu, aby se k nám objednávaly nevěsty, které opravdu plánují svatbu. Mockrát se nám stávalo, že k nám chodily děvčata zkoušet šaty jen tak pro zábavu a bohužel jsme se tak nemohli naplno věnovat opravdovým nevěstám. Poplatek je 500,- Kč/hodina a každá další započítaná půl hodina je 200,- Kč. Stejně tak je tomu i zkoušky maturitních šatů, kde je poplatek 200 Kč/ hodina. Ovšem je to pouze v případě, že žádné šaty nevyberete. Pokud si nebudete výběrem jistá a žádné šaty nezamluvíte, zaplatíte poplatek, a když se k nám do jednoho měsíce vrátíte, poplatek bude odečten od zálohy zamluvených šatů. A na naší druhé pobočce, ať už začnete na jakékoli, máte s tímto paragonem zkoušení zdarma. Stejně dlouhou dobu.

Ke zkoušce svatebních šatů Vám nabídneme občerstvení v podobě kávy nebo čaje, vody s citronem pro osvěžení a skleničku prosecca pro ještě lepší náladu:)

Půjčovna svatebních šatů
s tradicí více jak 25 let

Svatební šaty půjčujeme a prodáváme již více než dvacet pět let. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků, nastávajících nevěst a ženichů, vynikající renomé a patříme k nejznámějším svatebním salonům v České Republice.

Otevření nového komfortního
svatebního centra

1.9.2011 jsme pro vás otevřeli nové největší svatební centrum v ČR! Na ploše 1.200 m² vás čeká  komfortní výběr svatebních šatů a veškerého svatebního oblečení.

Svatební šaty jsou vám k dispozici jak k zapůjčení tak i k prodeji.

Výjimečná Adina Mandlová

Vzorem pro název našeho salonu se stala herečka Adina Mandlová. Její výjimečná krása a originalita je pro nás neustálou inspirací. Věříme, že krásné svatební, nebo společenské šaty, které si u nás vyberete, vám pomohou zažít stejný pocit výjimečnosti.

Ve svatebním centru Adina vás vždy obsluhují odborně vyškolené asistentky – jedná se o dámské krejčové či absolventky oděvní školy. Svatební šaty nebo pánské obleky Vám v případě půjčení rády a zdarma upraví.

Adina pro Vás

Sortiment našich svatebních šatů

Sortiment našich dvou salonů je podobný, liší se pouze rozdělením velikostí. Od toho tu máme naše vyškolené asistentky, které vám ochotně sdělí velikost, barvu svatebních šatů i pobočku, kde model najdete.

Také vám ochotně pomůžou s výběrem. Postaráme se o to, aby jste byla nejkrásnější a cítila se v šatech naprosto úžasně. Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Lokalita svatebního salonu

Využít můžete našich dvou svatebních salonů: Praha 9 – ulice Tupolevova 747 a půjčovna Praha 4 – ulice 5. května 29. Na zkoušení svatebních šatů potřebujete pouze dobrou náladu a fotoaparát pro vaši dokumentaci. A také prima kamarádku, která vám s výběrem svatebních šatů pomůže.

Přijďte si k nám pro zážitek jaký znáte z amerických filmů!  Sklenka sektu, čaj nebo káva jsou samozřejmostí.

Svatební šaty a doplňky pro pány

Nezapomínáme ani na vás, milí pánové! Pro ženichy tu máme na zapůjčení svatební pánské obleky, žakety, svatební košile, cylindry i vycházkové hole, aby jste působili stylově a dokonale ladili ke své nevěstě.

Družičky a mládenci

Nedílnou součástí každé svatby jsou i družičky a mládenci. Malé princeznovské svatební šatičky, chlapecké obleky, dětské pelerínky; to vše doladíme přímo ke svatebním šatům nevěsty.

Letňany

Tupolevova 747, 19000 Praha 9

Po – Pá | 10 – 18 hod.
So – Ne | 12 – 18 hod.

Pankrác

5. května 29, 14000 Praha 4

Po – Pá | 10 – 18 hod.
So | 10 – 15 hod.